הסטודיו | מחוז חיפה | Ronny Perry-Nadav

אודות הסטודיו

סטודיו “החופש לנוע” בבעלותה של המאסטר-טריינרית רוני פרי-נדב שם לעצמו למטרה עליונה להפיץ את שיטות הג’ירוטוניק והג’ירוקינסיס ולהיות הסטודיו המוביל, המתקדם והמקצועי בארץ בהדרכת ג’ירוטוניק וג’ירוקינסיס.

 

הפעילות בסטודיו נערכת במתכונת של שיעורים פרטיים, שיעורי דואט וקבוצות קטנות עם יחס אישי המאפשרים מגע מכוון ודיוק תהליך העבודה והשגת המטרות מהתרגול.

מתרגל חדש המצטרף לסטודיו עובר תהליך אבחון יציבתי ותנועתי ונבנית עבורו תוכנית עבודה מסודרת ומדוייקת עבור צרכיו.

מדריכות הסטודיו כולן עברו הכשרה מלאה בשיטת הג'ירוטוניק וממשיכות להשתלם ולהעמיק בשיטה.

אני, רוני פרי-נדב, וצוות הסטודיו שלי מזמינים אתכם להצטרף למאות המתרגלים שכבר עשו שינוי בחייהם ואלפי המדריכות שכבר מלמדות ומפיצות את השיטה ולהפוך לחלק מהקהילה שלנו שכשמה כן היא "החופש לנוע" בשיטות הג'ירוטוניק וההג'ירוקינסיס.

 

הסטודיו נמצא ברחוב ארתור הנטקה 10 בחיפה.

מה מיוחד בסטודיו?

הסטודיו מתמחה בתחום השיקום התנועתי ומקבל מקרים רבים ומגוונים של שיקום אורתופדי, פציעות ספורט, שכלול יכולות תנועה למגוון רחב של אוכלוסיות.

מעבר לפעילות השוטפת בסטודיו נערכים קורסי הכשרה בשיטה, סדנאות שיקומיות לתלמידים ואנשי מקצוע והשתלמויות הקשורות בתחומי הבריאות כגון: רצפת אגן, רכבות אנטומיות, שיקום, תזונה, עזרה ראשונה ועוד.

חזון הסטודיו

המטרה העליונה שלנו היא לעזור לכם להשיג את המטרות והיעדים ששמתם לעצמכם כשהגעתם אלינו בין אם זה "שלא יכאב לי" , "שאוכל לחזור לשחק כדורגל/ לגלוש/ לרוץ/ לשחות או לרכב", "לרדת במשקל", "לחזור לרקוד",אנו נסייע לכם ללמוד את גופכם ולשפר את המודעות הגופנית כך שמה שנלמד בסטודיו יצא איתכם החוצה לחיי היום יום שלכם ותוכלו ליישם אותו בכול מקום ובכול זמן.

אנו מאמינים כי כדי ליצור שינוי של המצב הקיים או כדי להתגבר על פציעה אנו זקוקים ללמוד דפוסי תנועה ויציבה חדשים, ישנן דרכים שונות לטפל בכאב אך רבות מהן מטפלות בסימפטומים ולא במקור שיצר את הבעיה.

אנו משלבים עבודה פאסיבית מנואלית לשחרור השרירים והסטגנציות (אנרגיה תקועה) יחד עם עבודה אקטיבית של התלמיד עצמו שלומד להפעיל אחרת את גופו וכך מואץ תהליך השינוי והריפוי.

בעזרת ההכוונה המדוייקת למה שגופכם צריך, דפוסי כאב יפחתו וייעלמו ואתם תקבלו כלים יישומיים להתמודד בעצמכם גם כשמופיע קושי או כאב.

על ידי יישום הנלמד תתגברו על כאבים שסחבתם ולא האמנתם שייעלמו, טווחי התנועה שלכם ישתפרו ותחוו חופש תנועתי מוגבר.

נפש בריאה בגוף בריא היא לא סתם קלישאה, אנו נעזור לכם לחזור וליהנות מגוף תנועתי ללא כאבים ואם מרגישים טוב אפשר להתמודד עם כול קושי וליהנות מהדברים היפים של החיים.

 
 
 

צוות הסטודיו

רוני פרי נדב

הביאה את שיטות הגי'רוטוניק והג'ירוקינסיס לישראל.

מאסטרית בשיטת הג’ירוטוניק ומאסטרית מסמיכה בשיטת הג’ירוקינסיס מטעם ארגון הג'ירוטוניק העולמי, מלמדת את קורסי ההכשרה של השיטה בישראל ומסמיכה מורים לשיטה באירופה.

בשנת 2005 פתחה את הסטודיו הראשון מסוגו בארץ לשיטות הג'ירוטוניק והג'ירוקינסיס-"החופש לנוע"

רוני הכשירה עד היום מאות מורים לשיטה בארץ וברחבי העולם, אירחה מאסטרים שונים מכול רחבי העולם בישראל, בשנת 2010 ושנת 2012 אירחה בארץ את ממציא השיטה ג'וליו הורבאת' לקורסים שונים לקהילת המורים הישראלית.

רעות גז ואנג

בעלת תואר ראשון במחול, רקדנית מקצועית, מורה למחול ולג’ירוטוניק. התחילה לרקוד בגיל ארבע ומאז לא הפסיקה לנוע. כילדה ונערה התחנכה בסטודיו האזורי חוף הכרמל ובויצ”ו חיפה. בסיום התיכון רקדה בלהקה בתל אביב וכשנה מאוחר יותר העתיקה את מגוריה להולנד והחלה ללמוד באקדמיית המחול רוטרדם עם טובי המורים באירופה. בתום הלימודים נשארה בהולנד ובמשך עשר השנים הבאות רקדה בפרויקטים עצמאיים ובלהקות שונות והופיעה על  במות רבות בעולם. רעות הכירה לראשונה את שיטת הג’ירוטוניק באמסטרדם ועם חזרתה לארץ עברה את המסלול להכשרת המורים.

מור אוסטר

״ג'יירוטוניק עבורי הוא מזור והבראה

זה מקום לחפש וחופש תנועה

דרך התרגול אני מוצאת עוד ריווח ונשימה

ומעבירה אותו לתלמידיי באהבה כנה.

 

15 שנה עסקתי באימון כושר ליחידים וקבוצות, למדתי לעומק היוגה וקבלתי כלים משמעותיים בקורסים שונים ליציבה ולגיל הזהב. 

 

אני אימא לשלושה ומתגוררת במושב ילדותי בנורדיה שבשרון.

 

שמחה להכיר ומוקירה תודה 

כי כל תלמיד הוא לי מורה

והדרך היא תמיד הדדית ומעשירה.״

ליאת גבאי

התנסות ארוכה של עבודה עם הגוף והרצון לחקור תנועה הובילו אותי להתבונן ולבחון את האופן בו הגוף שלנו מתארגן על מנת לנוע. לראות את הדפוסים וההרגלים שטבועים בנו ולהבין איך ניתן ללמוד ולהשתנות. לחפש את המקום בו התנועה הפיזית פוגשת את הלב. לגלות כיצד מבט עיניים יכול ליצור שינוי, “ארגון מחדש” ולאפשר לאותה תנועה ​להתרחש אחרת. 

אני בוגרת האקדמיה למחול ArtEZ בהולנד, שם נשארתי לעוד מספר שנים ורקדתי בפרוייקטים שונים בהולנד וגרמניה. מתרגלת ומלמדת אשטנגה יוגה. 
אל הג'יירוטוניק הגעתי כחלק מאותו "מסע" אינסופי של עבודה עם הגוף. גיליתי עולם שלם, עשיר בתנועה וחוכמה גופנית. 

מתת דובובסקי

״המוטו שלי: *תנועה מובילה להצלחה!*

בוגרת תואר ראשון בווינגייט במגמת טיפוח היציבה.

לאחר שנים רבות של עבודה בסטודיו מוכר ולקוחות פרטיים, חיפשתי דרך לשדרג את יכולותיי האישיות ואת יכולת ההוראה שלי וכך הגעתי לג׳ירוטוניק. השינויים שחוויתי על עצמי, יצרו אצלי
את הרצון להעביר את הידע הנפלא הזה הלאה ולעזור גם לאחרים לחוות זאת!״

מרים רוטמן

״תנועה תמיד הייתה חלק מחיי. נולדתי לנוע מגיל קטן, חיפשתי לזוז
טניס היה חלק חשוב מחיי ובגיל ההתבגרות, שנות ה-90,
התחברתי לסוגי שיטות תנועתיות שונות שהיו בתקופה הנ"ל, 
בארץ
למדתי מחול בוינגייט, רקדתי והמשכתי לחפש, ללמוד שיטות נוספות
עד שיום אחד נפגשתי עם המילה ג'ירוקינסיס. ומאז חלקי הפאזל התחברו לשלם, הגוף והנפש התחברו לאחד, הכל הפך לרך יותר, קל יותר ושמח, יותר שלם. כבר יותר מ 6 שנים אני חיה את העולם של הג'יירו. הוסמכתי על ידי רוני פרי כמורה לג'יירוטוניק וג'יירוקינסיס.״

דנה דרחי
נחשפתי לשיטת הג'ירוטוניק בעקבות חיפוש אחר מזור לכאבי גב שפקדו אותי מילדות. התנועתיות, ההקשבה פנימה, החיפוש אחר איזון החזירו אותי להרגיש "בבית" בתוך גופי, חזרתי לבטוח בו.
כאבי הגב פחתו והעומס בכתפיים השתחרר. גופי שואף לאזן את עצמו וזה ניכר במנח האגן, ביציבה ובהליכה. בנוסף העבודה על הגוף משפיעה על הנפש, החיבור פנימה גדל, הנוכחות כלפי חוץ גם כן. מגיל צעיר נמשכתי לטבע הגוף והמשכתי ללימודים גבוהים- תואר ראשון בביוטכנולוגיה ותואר שני בביולוגיה.
אני מרותקת מהקסם שהינו גוף האדם, וההתנסות בשיטה מאפשרת לי לחקור אותו על עצמי מבפנים.
מדריכת ג'ירוקינסיס וג'ירוטוניק, ותלמידה נצחית.
אשמח ללוות אתכם במסע ההיכרות והחיבור עם גופכם, ברכות, קבלה, הקשבה והתרגשות.

סטפני סרג'ר בואה

בעלת תואר ראשון בבלט ומחול מודרני, מבית ספר Rambert בלונדון. סטפני הייתה רקדנית מקצועית במשך שנים, לפני שהיא עברה הכשרה כמדריכת ג'ירוטוניק.

 

" נחשפתי לראשונה לג'ירוטוניק כרקדנית צעירה עם בעיית סקוליוסיס, והשיטה עזרה לי מאוד להחזיר את האיזון לגוף, להתחזק, לצבור ביטחון עצמי ולהאמין ביכולות הפיזיות שלי. אני מתחברת מאוד לכך שזוהי שיטה אינטליגנטית ומתוחכמת המשלבת עבודה של חשיבה גוף ונפש, אך עם זאת עדיין נגישה לכל מתאמן באשר הוא ובכל רמה. עיקר השיטה הוא ביכולת של כולנו לעשות את מה שפשוט נועדנו לעשות- לזוז!"

 

המלצות ממתאמנים

שעות פתיחה:

ימי א׳-ה׳ 7:30-21:00

יום ו׳ 7:30-16:00

טלפון במשרד: 076-541-0102

  • סטודיו רוני פרי נדב
  • סטודיו החופש לנוע GYROTONIC CENTER

© 2018 כל הזכויות שמורות לרוני פרי נדב | עיצוב ובנייה: סטודיו איל פנחסי www.brandnpack.co.il

GYROTONIC®, GYROTONIC® & The Logo GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp and are used with their permission